Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 09:14:03

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Konsultanci

Zanim zaczniemy wszystko robić chciałbym zebrać grupę konsultantów. Z chęcią zaproszę to grona tej grupy szym5. Twoja postać jest szefem organizacji. Jako szef będziesz wiedział wszystko o świecie jaki będzie tutaj istniał. Ale jako, że bierzesz udział w wydarzenia nie będę mógł omawiać z tobą o zamiarach, które będą kierowane przeciwko tobie. więc potrzebował bym jeszcze jedną osobę, która zgodziła by się nie brać bezpośredniego udziału w wydarzeniach. Z tą osobą będę rozmawiał o wszystkim co będzie wiedzieć Główna bohaterka i jej przyjaciele.

Offline

 

#2 2012-05-26 21:55:39

 Adizx

Przeglądanie forum

9235763
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konsultanci

A to ja mam chyba sensowniejszy pomysł - może ten 2 konsultant nie tyle by nie brał udziału w grze, co po prostu był wyłącznie obserwatorem i nie ingerował w poczynania innych? Nie wiem, na przykład członek jakiegoś staaarego bractwa, założonego, by upewnić się, że serce trafi do odpowiedniej osoby? Albo jeszcze lepiej - człowieka, który za zadanie otrzymał dokumentowanie przebiegu akcji, by w razie jakiejś katastrofy czy czegoś innego móc przekazać wiedzę przyszłym pokoleniom? Pole do popisu jest duże, a jednocześnie nie pozbawi całkowicie owego konsultanta z większości zabawy... A co do obmyślania całego systemu i świata - myślę, że najsensowniejszym pomysłem będzie ustalić jakiś termin spotkania na czacie / ewentualnie kilka (w sumie może też ktoś zapisać logi dla nieobecnych), gdzie urządzilibyśmy burzę mózgów? Pozwoliłoby to chyba stworzyć najciekawszą i najmniej przewidywalną historię - w końcu co wiele głów to nie jedna... A co do mangi - mogę się też zgłosić na korektora.

Offline

 

#3 2012-05-27 09:36:38

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: Konsultanci

Świat mamy już rozplanowane, a przynajmniej jego większość. Ustaliliśmy, że akcja dzieje się w zwykłym świecie, główna bohaerka też jest w pewnym sensie zwykłym człowiekiem bez żadnych mocy, jeśli chcesz możesz być konsultantem przydał by mi się koś taki jak ty (wnioskuję to po tym co przeczytałem o topie w dziale przedstaw się )

Offline

 

#4 2012-05-27 13:18:04

 Adizx

Przeglądanie forum

9235763
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konsultanci

Mi  właściwie obojętne, kim będę, więc jak nikt nie chce, to mogę zostać

Offline

 

#5 2012-05-29 10:14:43

Przemek18

Przeglądanie forum

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konsultanci

Tak wiec składam podanie:
Imie: Przemek
Nick: Przemek18

Treść podania:
Jestem osoba krytyczna znająca wymagania czytelnika a raczej wiem jak wyciągnąć z gatunku jego najlepsze cechy, czepiając się małych szczegółów można osiągnąć naprawdę wiele. Przez kilka lat nauki we Anglii nauczyłem się znajdywać mocne oraz słabe strony pracy i poprawiać te słabsze. Uważam ze sprawdził bym się w roli konsultanta oraz dodać kilka swoich pomysłów a nawet wariactw do tej mangi. Byłbym niezmiernie szczęśliwy mogąc dostąpić zaszczytu pracowania z człowiekiem który chce poświecić mnóstwo swojego czasu na prace and manga za która nie weźmie ani grosza, robiąc to po prostu dla fanów. 

Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone
Przemek18

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysteamforum.pun.pl www.g3wclan.pun.pl www.lsmods.pun.pl www.ekonomia.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl