Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 13:40:45

 burszila

Sango

11575287
Call me!
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 318

joł xD

To mój pierwszy wpis na tym forum, (W końcu udało mi się zalogować!) więc na początku weszłam tu aby się przedstawić, jako że taki temat zaistniał . Jestem Iza, Izabela, Izolda, co kto jeszcze chce, ale dla większości Burszila lub Burszi xD. Mam 17 lat, mieszkam w województwie lubelskim w niewielkim mieście (40km od Lublina). Chodzę do klasy o profilu dziennikarskim, ale jestem umysłem ścisłym (kocham matematykę i chemię) ;p. Kocham nad życie mangę i anime, ale to akurat nic nowego . Poza tym zaczytuję się w kryminałach (tajemnice, intrygi, mordercy i cała reszta bardzo złych ludzi :d). Gram w kosza, pływam, uczyłam się grać na keyboardzie, ale mi go zabrali (zupełnie nie wiem dlaczego) ;<. Poza tym piszę, raczej dla siebie, kilka opowiadań i 3 książki wspólnie z siostrą (ale nie publikowane ). Rysuję, też dla siebie, do tego tylko postacie męskie, ale perspektywa, anatomia (szczególnie dłonie i stopy >.<) oraz dynamika postaci nie wychodzi mi najlepiej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibianus.pun.pl www.acemu.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.pedago.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl