Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 09:24:26

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Admin serdecznie was wita :D

Ok. Jestem Arek Woźnica. Mam 17 lat i uczęszczam do technikum informatycznego/ Żyję sobie spokojnie na Pomorzu. Nie lubię gier komputerowych i tracenia czasu. Lubię tworzyć. Od zawsze zajmuję się tworzeniem własnych pomysłów. Aktualnie Czas poświęcam na rysowanie. Zajmuję się głównie grafiką komputerową. Gram na pianinie i do niedawna tworzyłem muzykę elektroniczną - Hardstyle. Przestałem ponieważ zepsuła mi się karta dźwiękowa w laptopie, a nie stać mnie na nowego Zajmowałem się również różnymi innymi ciekawymi rzeczami, ale dużo by pisać. Interesuję się również samym funkcjonowaniem wszechświata. Moje motto życiowe : "Biegnij teraz aby biec później, jeśli zrobiłeś krok to zrobisz i następny. " xD

Offline

 

#2 2012-05-26 09:31:31

 misterblind94

Raiden

Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 292
Punktów :   

Re: Admin serdecznie was wita :D

Noo witamy
Bardzo zaciekawiło mnie Twoje motto - jest takie proste, a można by o tym pracę magisterską napisac (przynajmniej ja potrafiłbym... xD)

Offline

 

#3 2012-05-26 09:56:38

 SzelkiPana

Katsumi

10744250
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Admin serdecznie was wita :D

Pytanko małe, acz intrygujące: w jakie papierowe RPG grałeś, że cię tak ta konwencja ruszyła?


Katsumi Wakihisa [*] - Rozpierducha podana na wynos ];-> Pogrążeni w żałobie opłakujmy... ;_; Trzeciego dnia zmartwychwstał, by dalej szerzyć rozpierdziel xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurotranspoland.pun.pl www.acemu.pun.pl www.tibianus.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl www.pedago.pun.pl