Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 08:47:45

 SzelkiPana

Katsumi

10744250
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 170
Punktów :   

Aloha!

Zbigniew Arkadiusz "SzelkiPana" melduje się! Byłoby miło, gdybyście mówili mi Zbysiu... jak moja mamusia A tak na serio ciężko z mojego imienia ułożyć jakiekolwiek sensowne zdrobnienie poza Zbyszek (które podobno jest osobnym imieniem), dlatego mówcie jak chcecie, samo Szelki wystarczy.

Jako człowiek z wielką ilością wolnego czasu i typowym znudzeniem stagnacją pojawiam się tutaj! 21 letni przedstawiciel miasta o "gościnnych PROGACH" <- to powinno mówić wszystko, będę starał się szerzyć wesołe szaleństwo gdzie to tylko możliwe. Jako człowiek generalnie mam problemy ze zbyt wielką ilością zainteresowań (świat to strasznie ciekawe miejsce), tak więc... od najważniejszych: gry komputerowe (nie tylko granie, ale i edukacja w celu, być może, ich robienia), nauka (fizyka, chemia, matma i te inne xD), fantastyka, muzyka i film, chińskie bajki i komiksy (nie mogłem się powstrzymać), filozofia i psychologia, trollowanie wszelkiej maści (te cudowne - inteligentne), literatura. Wszyscy się tak chwalą rysunkami itd... Akurat w tej dziedzinie nie idzie mi najlepiej, choć suchymi pastelami coś tam umiem, tylko ni w ząb nie mangowo... wychodzą straszne abominacje. Mam jednak (jak mniemam) spory zasób wiedzy na różne tematy, wyobraźni i niezłe umiejętności pisania. Gdy nie będę miał żadnego party hard, tudzież party soft albo nie pochłonie mnie Diabolo, czy inna "zua" gra (dzieje się do dość rzadko), to mam czas 24h/dobę... no dobra 20, gdyż 4h trzeba by pospać. Względnie tyle, można się dopytywać więcej... a propos papierowych RPG i nie tylko, o tym jaka była prędkość kocykowa Madzi lub o cokolwiek innego (jak ktoś chce jakiś kawał o martwych płodach, to też mogę zarzucić).

Peace, love i miksowanie martwych płodów ^^

GG: 10744250
Skype: szelkipana
xfire: szelkipana (tego pewnie nikt nie ma xD)

Ostatnio edytowany przez SzelkiPana (2012-05-26 16:10:55)


Katsumi Wakihisa [*] - Rozpierducha podana na wynos ];-> Pogrążeni w żałobie opłakujmy... ;_; Trzeciego dnia zmartwychwstał, by dalej szerzyć rozpierdziel xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurotranspoland.pun.pl www.fiore.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl www.acemu.pun.pl www.tibianus.pun.pl