Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2013-08-19 00:00:53

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

remake

Trochę myślałem nad naszym projektem i mam dla was propozycję, która ma dobre i złe skutki. Co myslicie o kompletnym remake'u postaci i tego co mam już narysowane? Odnowiłbym postacie, wprowadził na nich więcej szczegółów takie jak np. apaszki, kolczyki, czapki, i inne dodatki w wyglądzie, ponownie narysował wszystkie strony, tym razem o wiele lepiej by wyglądały. ( poza tym, nie odzyskałem starego lapka i nie mam stron. ) dodalibysmy trochę więcej scen z postaciami szymona, szelkiego i shini na początku historii.
Jakie byłyby straty? Oczywiście musiałbym od nowa rysować wszystko od początku - postacie i strony, a co za tym idzie, aktualne wydarzenia ujawnią się dużo póxniej ... mimo iż i tak za szybko by się nie pojawiły. Poświęcilibyśmy również trochę czasu na odnowienie postaci i wydarzeń.
Jakie są korzyści? Jeśli wszystko dobrze by poszło, to można by było napisac do wydawnictwa w celu wydania mangi. W końcu manga była by już na pewnym poziomie.

Offline

 

#2 2013-08-19 14:04:40

szym5

Hajime Kazuki

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 158
Punktów :   

Re: remake

Uważam że pomysł jest bardzo dobry, ale kosztuje sporo pracy i to w sumie tylko ciebie, bo przynajmniej w rysowaniu ci nie pomogę. Tak czy siak ja jestem jak najbardziej za, bo jeśli chodzi o kreskę, to poprawek nigdy za wiele. Jeśli manga ma odnieść skutek musi od razu zrobić wrażenie. Jeśli mamy głosować, jestem za odnowieniem.

Offline

 

#3 2013-08-19 16:54:41

 misterblind94

Raiden

Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 292
Punktów :   

Re: remake

Pomysł spoko. Jak chcesz możesz się zająć remake'em.
Chciałbym tylko zobaczyć porównanie rysunku jakiejś akcji wg. starej wersji i remake'u. Tak dla siebie ^^

Offline

 

#4 2013-08-19 21:08:54

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: remake

Wrzucę, ale to dopiero jak zrobię pracę konkursowa ... btw. jak chcecie, odswierzcie sobie pamieć co do historii i bedzie można cos kontynuować jeszcze zanim kurier przwiezie mi tablet, bo wtedy zabieram się za rysowanie ( teraz za tworzenie modeli 3d i ogarnianie scieżki dzwiękowe oraz FORMAT C na kompie mojego wychowacy ... bedzie mial niespodzianke )... poza tym jeszcze do konca tego tygodnia pracuję i dopiero wtedy będzie można COŚ zacząć.

Offline

 

#5 2013-09-04 22:43:57

 SzelkiPana

Katsumi

10744250
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: remake

Jak chce ci się przerysowywać mangę od nowa... to czemu nie?


Katsumi Wakihisa [*] - Rozpierducha podana na wynos ];-> Pogrążeni w żałobie opłakujmy... ;_; Trzeciego dnia zmartwychwstał, by dalej szerzyć rozpierdziel xD

Offline

 

#6 2013-09-05 13:36:45

 burszila

Sango

11575287
Call me!
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 318

Re: remake

Świetnie, będę jeszcze piękniejsza <3 Jestem za xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoszkocja.pun.pl www.hunterspl.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.hodowlaptasznikow.pun.pl