Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 07:55:19

 misterblind94

Raiden

Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 292
Punktów :   

pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

ja taki maly pomysl mam (oczywiscie to tylko sugestia). A co jesli ta dziewczyna po polaczeniu z meteorytem sama nie bedzie miala mocy ale bedzie jej zrodlem? W sensie takim, ze ona bedzie mogla rozdawac moce (na przyklad jak sie z kims zaprzyjazni, zakocha sie w kims taka osoba otrzymuje moc). W ten sposob powstaje wiecej bohaterow pierwszoplanowych oraz logiczny powod do porwania dziewczyny (nie do odebrania mocy). Dodatkowo jej przyjaciele chcieliby ja chronic, a jeden z nich moglby byc tematem romansu.. co wy na to?

Offline

 

#2 2012-05-26 08:44:10

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Pomysł oryginalny, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Ale to nie jest temat mangi jaka chcę zrobić. Nie  chcę stwarzać z tego mangi gdzie wszyscy maja super moce.

Offline

 

#3 2012-05-26 09:17:50

 misterblind94

Raiden

Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 292
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Rozumiem Ciesze sie jednak, ze pomysl sie spodobal ^^

Offline

 

#4 2012-05-26 09:18:43

 SzelkiPana

Katsumi

10744250
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

A co jeśli ona dawałaby przyjaciołom te moce podobnie jak Ino w Naruto przejmuje kontrolę nad ciałem innego? Sama mdleje, czy coś (tu mógłby być jakiś tytaniczny wysiłek, czy skupienie), ale przekazuje moce przyjacielowi, każdy z nich po przekazaniu miałby swój unikalny sposób na jej wykorzystanie (każdy dostaje inną moc), ale powiedzmy, że bohaterka na początku niezbyt ogarnia używanie tego i powiedzmy jest w stanie "zasilić" jednego i to też niepełną mocą, ale z czasem się wyrabia... albo ich przyjaźń się pogłębia i wtedy i moc rośnie... doszedłby motyw jej relacji z przyjaciółmi, roli przyjaźni w życiu (przyjaciele to twoi osobiści suberbohaterowie gotowi pomóc ci w każdej sytuacji... czy coś xD). Mogłoby być też tak, że sama też mogłaby użyć mocy, ale w głębi serca wie, że może stać się coś nieprzewidywalnego i niebezpiecznego (dylematy przy trudnych sytuacjach... co zrobić: użyć mocy samemu i narazić się na niebezpieczeństwo, czy próbować poradzić sobie bez tego).


Katsumi Wakihisa [*] - Rozpierducha podana na wynos ];-> Pogrążeni w żałobie opłakujmy... ;_; Trzeciego dnia zmartwychwstał, by dalej szerzyć rozpierdziel xD

Offline

 

#5 2012-05-26 09:49:29

 misterblind94

Raiden

Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 292
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Mu się chyba wzajemnie uzupełniamy ;D
Pomysł mi się baardzo podoba, ale oczywiście czekamy na wypowiedź Aro-dj ^^

Offline

 

#6 2012-05-26 14:07:07

 burszila

Sango

11575287
Call me!
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 318

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Moja propozycja co do mocy Hiro i tego co chcę od niej szef MGA, albo ktoś stamtąd:
1) Hiro ma moc psychometrii (tak jak ktoś napisał na shindenie), która pozwala jej określić, kto kim jest, jaki jest, jakie ma zamiary (tudzież dobre, złe itd., bez szczegółów). Takie silne przeczucia. Jakby czytała z ogromną dokładnością emocje innych.
2) Szef MGA (błagam, niech ktoś mi powie, jak ów ma na imię! ;d) też kiedyś odnalazł serce planety i posiadł dokładnie taką samą moc, jaką ma Hiro. Mimo to, chce przejąć moc jeszcze jednego serca planety, co dałoby mu N I E Ś M I E R T E L N O Ś Ć. Myślę, że właśnie nieśmiertelność jest tym, czego najbardziej chcą ludzie dążący do opanowania świata. Powiedzmy, że obraca się w kręgu geologów, sejsmologów, astronomów i tych wszystkich, którzy zajmują się badaniami nad strukturą planet. Dzięki temu doskonale wiedział kiedy coś spada na Ziemię i skąd. W ten sposób dowiedział się, że to serce planety. U jakichś przełożonych założył właśnie tę grupę MGA aby zbadać dokładnie obiekt, który spadł na Ziemię. To była jego osobista przykrywka, aby zdobyć moc drugiego serca planety i stać się nieśmiertelnym.

Ale się rozpisałam. To tylko taki pomysł, jak ja bym to widziała ;D.

Offline

 

#7 2012-05-26 14:21:09

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Hmmm. chciałbym abyśmy poczekali nad rozważeniem tematu mocy hiro. Zróbmy wszystko po kolei czyli najpierw stwórzmy potrzebne postacie, potem stwórzmy reguły rządzące światem, potem rozpatrzymy moc Hiro.

Btw. powstał nowy dział pt. Tajemnice : Znajdują się tam informacje do których mają dostęp tylko niektóre osoby którym te informacje są udostępnione. Cały dział będzie udostępniony dla konsultantów i dla mnie. Stworzę tam dzisiaj folder dla każdej już wymyślonej postaci i w tym folderze będę rozmawiał razem z konsultantem o charakterze postaci i jej przeszłości. będą się tam też znajdowały informacje na temat waszych relacji z innymi bohaterami.

Offline

 

#8 2012-05-27 16:48:15

 burszila

Sango

11575287
Call me!
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 318

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Ja mam pytanie :
Czy w ogóle Hiro będzie miała jakieś moce?? Już się pogubiłam, bo na shindenie napisałeś:"Sama manga nie będzie miała charakteru super mocy. Bohaterka Żadnych takowych nie posiada. Dlaczego, to już nie mogę powiedzieć."
?? ; o

Offline

 

#9 2012-05-27 20:26:06

Locien0

Przeglądanie forum

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Ja myślałem nad pewnym aspektem jej mocy, który przyciągnął by uwagę agencji. Co wy na to, by dzięki mocy jądra hiro można oddziaływać na jądro Ziemi? Ruchy płyt kontynentalnych, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, zmiany atmosferyczne... W przypadku działań militarnych, lub ich zapobieganie i stworzenie idealnego środowiska dla rozwoju ludzkości. W drugim przypadku aby sprawdzić, że bohaterka nie byłaby z takiej sytuacji zadowolona- trza by ją rozkroić lub w inny sposób ubezwłasnowolnić (rozterki nad właściwością postępowania dodałyby smaczku mandze).

Offline

 

#10 2012-05-27 20:31:06

 burszila

Sango

11575287
Call me!
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 318

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Pomysł z tą mocą jest dobry, ale ogólnie rzecz ujmując ta agencja ma być zła, więc raczej nie chciałaby stworzyć idealnego środowiska dla ludzkości.

Offline

 

#11 2012-05-27 22:06:44

Locien0

Przeglądanie forum

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

No cóż, chciałem wziąć pod uwagę wszelkie możliwości, choć dobry cel nie musi oznaczać "dobrej" organizacji (jak w przypadku ubisoftskich templariuszy ).

Offline

 

#12 2012-05-28 13:17:15

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Problem z Mocą Hiro jest takie, że nie możemy zdradzić wam jaki rodzaj mocy ma Hiro (to mamy już ustalone z osobami, które powinny to wiedzieć i wiedzą to na początku mangi.) Znajomi Hiro tego nie wiedzą. Prawdą jest również to, że Hiro nie posiada żadnej mocy, a przynajmniej można by to tak ująć.
Gdy projekt ruszy, Użytkowników, którzy nie będą grali żadnej roli dam możliwość oglądania pełnego forum, ale bez możliwości pisania postów w niektórych działach. Do tych działów należeć będą miejsca w których m.i będziemy omawiać przebieg fabuły.

Offline

 

#13 2012-05-28 19:49:44

Przemek18

Przeglądanie forum

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: pomysl z glowna bohaterka i jej mocami

Ja myślałem ze jej moc polegała by na tym ze po prostu była by sprawniejsza od rówieśników, by miała lepsza wyniki w sporcie i nauce. Nie mowie tu od razu żeby była Pudzianem i Einsteinem w jednym ale po prostu łatwiej by jej to wszytko przychodziło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.w4tweaks.pun.pl www.hsm123.pun.pl www.1gbteam.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl