Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-25 18:22:45

szym5

Hajime Kazuki

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 158
Punktów :   

Super żołnierz

Mam pewien pomysł. Mianowicie skoro pan X może przypakować na sterydach, to czemu pan Y miał by sobie nie pomóc. Krótko mówiąc bohaterka zdobywa potężne moce po zetknięciu z meteorytem, dlatego sądzę że mój bohater poza uganianiem się za nią również powinien poszukać spadającej gwiazdy. Jako że w anime rzadko się dzieje coś bez konkretnego powodu tak i w tym przypadku skoro szuka to i znajdzie. Jednak meteoryt który on znajdzie nie ma takiej mocy. Po dłuższych badaniach naukowcy dochodzą do wniosku że może on nadać moc tylko jednej osobie ale również nie tak wielką ( dzięki temu szef MGA będzie miał powód aby dalej ścigać dziewczynie). Teraz pozostaje pytanie komu może zaufać i dać posmakować prawdziwej mocy. Jako że szef organizacji rządowej głupi nie jest to wie że może zaufać tylko sobie. Taki mam pomysł myślę że to dodatkowo podkręci temperaturę w mandze.

Offline

 

#2 2012-05-25 19:54:46

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: Super żołnierz

Tak ten temat co napisałeś już chyba rozpatrzyłem w jednym z 7 pytań od Bursili z anime-shinden.info . A mianowicie twoja organizacja prowadzi badania nad sercem ziemi. Zrób z tego użytek. wymyśl w jaki realistyczny sposób za pomocą badań geologicznych można odkryć taką moc. wcześniej podałem przykład odkrycia tej mocy (gdy odpowiadałem na te 7 pytań od Burszili ). Nie zapominaj, że kamień w kontakcie z żywą istotą łączy się z nią.

Jest dość nieprawdopodobne aby na ziemię spadły dwa serca planet zważając na częstotliwość występowania zjawiska supernowy, a do tego dodać to, że serce musi spaść na nasza planetę. Skoro szef jest tak mądry, to powinien to wiedzieć ;]i nie szukać.

Badając Serce Ziemi znajdujesz sposób na uzyskanie takiej samej mocy dla grup osób.

Offline

 

#3 2012-05-25 20:16:47

szym5

Hajime Kazuki

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 158
Punktów :   

Re: Super żołnierz

Nie do końca rozumiałem schemat jakim tym steruje. Serce planety łączy się z ciałem, hmmm zastanawiam się więc jak je oddzielić od bohaterki i wykorzystać to stworzenia armii zdolnej podbić świat. Pomysł z badaniami geologicznymi sam mówiłeś że jest niebezpieczny, ale jako zły bohater pewnie nie powininem zważać na ryzyko, bo cel uświęca środki.

Offline

 

#4 2012-05-25 21:21:40

Shiniteka

Nakahara

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 200
Punktów :   

Re: Super żołnierz

Przepraszam za wtrącenie się.
Mam pewien pomysł na to, jak oddzielić kamień od ciała. Otóż, gdyby po połączeniu z ciałem, serce planety łączyłoby się z sercem właściciela, wtedy jedynym sposobem na pozyskanie go, byłoby pozbawienie nosiciela serca. (Czy to nie jest trochę brutalne?)
Nie jest on może zbyt dobry i właściwie wcale może się nie nadać. Ale może dzięki temu wpadniecie na jakiś lepszy pomysł.

Offline

 

#5 2012-05-25 21:54:40

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: Super żołnierz

Sposób nie jest ważny. Nad niektórymi szczegółami nie musimy się zastanawiać i zostawić to tak aby czytelnik samemu pomyślał jak to się dzieje.  Będzie można to spowodować za pomoca jakiejś dużej maszyny w której umieszcza się człowieka i unieruchamia.

Offline

 

#6 2012-05-26 09:12:40

 SzelkiPana

Katsumi

10744250
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Super żołnierz

Pomysł z wyrwaniem serca... brutalny, ale taki jest i biznes/wojna itp. Jeżeli nie uda się przekonać bohaterki, by przystąpiła do MGA, to będzie chyba fajny motyw na podkręcenie akcji. "Lubię to" ;]


Katsumi Wakihisa [*] - Rozpierducha podana na wynos ];-> Pogrążeni w żałobie opłakujmy... ;_; Trzeciego dnia zmartwychwstał, by dalej szerzyć rozpierdziel xD

Offline

 

#7 2012-05-26 13:48:49

 burszila

Sango

11575287
Call me!
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 318

Re: Super żołnierz

Pomysł z wyrwaniem serca bardzo mi się podoba ^^. W końcu człowiek, który za wszelką cenę chce zdobyć władze nad światem, nie miałby skrupułów do odebrania życia jakiejś tam dziewczynce .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.callofduty.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.camorra.pun.pl www.heineken.pun.pl www.equusvs.pun.pl