Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-27 13:26:31

Przemek18

Przeglądanie forum

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 6
Punktów :   

Przemek18

Nie chce ci się czytać? Zjedz na dól posta i przeczytaj streszczenie .

Witam, jestem Przemek, mam 20 lat kocham anime & mangę, nie mam jakiegoś ulubionego gatunku po prostu lubię wszytko oprócz durnych ecchi i haremówek. Mieszkam i uczę się w Wielkiej Brytanii nie oglądam za dużo filmów aktorskich ale nie lubię horrorów bo się na nich boje (poza tymi o wampirami bo wampirów się nie boje ) a bać się nie lubię. Kocham czytać książki a szczególnie te o Starożytnym Egipcie a Egipt kochałem od dziecka (ehh.. szkoda ze barbarzyńcy tacy jak Grecja, Rzym, Libia, Palestyna i inni bluźniercy łakomi złota i ropy zniszczyli ten cudowny kraj)  - zresztą nie o tym mowa. Co do mojej nauki to powiedzmy ze "studiuje" (bo to uniwersytet nie jest ale po tym ma się polskie wykształcenie wyższe) w collegu Informatykę teraz kończę IT Practitioners Level 2 a od września zaczynam  National Diploma in Games Development Level 3 (kurs 2 letni) i po tym jak bym (podkreślając "jak bym")  chciał wrócić do Polski (musiał bym być skończonym i zakochanym idiota żeby to zrobić - na cale szczęście nie jestem )  to uznano by mi to jako magisterkę. Cos jeszcze o mnie to hymm... jestem raczej abstynentem  - nie pije alkoholi bo mi nie smakują (jedyne co mi na razie smakowało a co próbowałem to czekoladowy likier i piwo karmi - próbowałem wódki, piwa, szampana i whiskey(ledwie co zalane denko kubka i po brzegi coli jest znośne - na max 2.5 drinka) no i mi nie smakowało - nie próbowałem jeszcze wina ale znając swój smak to raczej smakowało by mi słodkie niewytrawne. Głowę mam strasznie słabą bo już po jednym karmi się tak zdeczka upijam na 5-10 min. Co do papierosów to nie pale i nienawidzę jak ktoś pali w mojej obecności bo się od razu dusze  no i śmierdzi to jak cholera. Toleruje jedynie bierne palenie marihuany wiec jestem za legalizacja . Co do muzyki to przeważnie J-music i przeważnie Rock/Metal ale słucham prawie wszystkiego o ostatnio zakochałem się w Vocaloidach i Miku-chan.

Trochę sie tu rozpisałem  tak wiec dla tych którym się nie chce czytać streszczenie:
- Nazywam się Przemek
- Kocham Anime & Mange
- Mam 20 lat
- Mieszkam i uczę się w UK (United Kingdom  - jak by ktoś nie wiedział)
- Kocham czytać Książki
- Interesuje się Starownym Egiptem
- "Studiuje" Informatykę ale od września przenoszę się na Game Development 
- Jestem abstynentem
- Nienawidzę papierosów
- Jestem za legalizacja
- Przeważnie J-rock/metal ale słucham wszystkiego a ostatnio zakochałem się w Vocaloidach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziolo-thc.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.acemu.pun.pl www.fiore.pun.pl www.tibianus.pun.pl