Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 20:50:44

 lavi16

Tamotsu

Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 21
Punktów :   

Witam

Witam.
Opisywać siebie za bardzo nie umiem, bo moje życie jest monotonne i widzę w sobie same wady, no ale trzeba coś napisać :D
Jestem Hubert, lat 16- uczę się jeszcze w gimnazjum, bo za bardzo zająłem się rozwojem jednej jedynej umiejętności jaką mam i tak to wyszło ;D
Ogólnie to jestem zwykłym nastolatkiem- w domu potulny synek mamusi, w szkole i w otoczeniu kumpli mój charakter zastępuję przyszywką kozaka.
Tak piszę i właśnie wyszło na to, że mogę tu zagrać postać z dwiema tożsamościami (co wy na to)  :P
Interesuje się informatyką i kształcę się w tym kierunku - bardziej programowanie niż grafika, ale nad nią też pracuję.
Jestem nowy w środowisku mangi, więc pewnie brak mi istotnych umiejętności w jej tworzeniu, ale za to nadrabiam wyobraźnią.
Piszę wiersze, opowiadania, czasem lubię rozegrać sobie txt battle, co ćwiczy nie tylko intensywność myślenia, ale też umacnia władanie szerokim zasobem wyrazów.
Do ideału jeszcze mi duuuużo brak, ale przecież praktyka czyni mistrza :)
Tak jak nadmieniłem- nie umiem pisać o sobie, ale jeśli coś chcecie wiedzieć- pytajcie :)
Kurcze i znów paradoks :D Piszę wiersze i opowiadania, a o sobie nawet 5 porządnych zdań nie umiem napisać :D
Mam nadzieję, że uda mi się "dostać fuchę" w tym projekcie.
Witam Wszystkich.

Ostatnio edytowany przez lavi16 (2012-05-26 20:52:11)


Przyjdź do mnie, a zaśpiewam historię życia, jakie niegdyś wiodłeś...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibianus.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.acemu.pun.pl www.pedago.pun.pl www.fiore.pun.pl