Projekt - manga

Forum, na którym realizujemy projekt Grupowa manga.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Piszcie mi na fejsie lub tutaj kto ma czas w niedzielę. : Shini, szelki, szym i misterblind
Są już 22 strony w nowszej wersji ^^
http://hotaru-mori.blog.pl/heart-project/
Pozdro

#1 2012-05-26 10:23:08

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

WAŻNE !!

Zamierzam zrobić na forum działy które będą dostępne tylko dla pewnych grup użytkowników. Będziemy w nich omawiać wszystko co będzie dotyczzyć postaci, fabuły, sekretów postaci i innych szczegółów których nie powinni wiedzieć wszyscy dookoła. Muszę zrobić to w formie dodatkowych działów więc forum może się trochę powiększyć pod względem ilości działów. Będzie to wyglądało tak :

Tajne informacje :
      {Nazwa działu }
                      Kto może wchodzić do tego działu.



teraz wyjaśnię. Nazwą działu może być np. "Katsumi i Raiden" albo "Serce planty" poniżej znajduje się opis. W opisie jest napisane kto może wchodzić do tego działu. Stworzę do tego grupy użytkowników których nazwy będą się znajdować w opisie działu. Nazwy gróp użytkowników które się tam znajdą to będą użytkownicy, którzy będą mieli uprawnienia do przeglądania działu.

Dzięki temu będziemy znać np. : relacje Katsumiego i Raidena, o których nie wie Hiro.

Offline

 

#2 2012-05-26 10:25:38

 SzelkiPana

Katsumi

10744250
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: WAŻNE !!

Mhm... no to jest chyba z grubsza to, o czym pisała bodaj Vikichan na shindenie, choć głowy sobie uciąć nie dam. To jest konieczność moim zdaniem.


Katsumi Wakihisa [*] - Rozpierducha podana na wynos ];-> Pogrążeni w żałobie opłakujmy... ;_; Trzeciego dnia zmartwychwstał, by dalej szerzyć rozpierdziel xD

Offline

 

#3 2012-05-26 10:38:25

tyrande13

Konsultant

Zarejestrowany: 2012-05-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: WAŻNE !!

tak. ona rozwinęła to co chciałem napisać wcześniej. o tym, że bohater nie znający szczegółów na temat czego, nie będzie mógł o nich mówić.



piszę właśnie z konta na którym testuję ten pomysł.

Offline

 

#4 2012-05-26 14:23:02

aro-dj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 688
Punktów :   

Re: WAŻNE !!

Ok. wszystkie próby co potrzebowałem już przeprowadziłem. powstał nowy dział pt. Tajemnice : Znajdują się tam informacje do których mają dostęp tylko niektóre osoby którym te informacje są udostępnione. Cały dział będzie udostępniony dla konsultantów i dla mnie. Stworzę tam dzisiaj folder dla każdej już wymyślonej postaci i w tym folderze będę rozmawiał razem z konsultantem o charakterze postaci i jej przeszłości. będą się tam też znajdowały informacje na temat waszych relacji z innymi bohaterami. Dla osób dla których temat nie jest udostępniony będzie niewidoczny. z resztą sami zobaczycie później o co chodzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heineken.pun.pl www.camorra.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.callofduty.pun.pl www.shippuudenonline.pun.pl